Jak na online marketing?

By | 30.9.2021

Hledáte návod pro malé firmy a podnikatele, jak na online marketing? Tak jste tu správně. Veškerou svou energii, čas a peníze věnujete svému podnikání a na specialistu nebo agenturu vám už nezbylo? Osvojte si alespoň základy online marketingu a začněte úspěšně podnikat na internetu i vy.

Je složité si najít čas, abyste mohli online marketing dělat sami, pravděpodobně je ale složitější se to vůbec naučit a porozumět internetovému marketingu celkově a v souvislostech. Vždyť někteří na to studují několik let školy, jiní jsou měsíce na stážích v agenturách, aby se něco naučili, tak kde máte vzít znalosti vy, když nemáte času nazbyt? Tento online marketing ebook vám poskytne odpovědi, které hledáte. 

Znalostmi nabitá online marketing kniha je elektronicky dostupná všem, kteří mají zájem porozumět základům online marketingu. Získáte přehled o všech médiích a kanálech, placených i neplacených. Dozvíte se o cílení reklamy, jejich formátech i využití. Při čtení kapitoly o vyhodnocování dat a reportech se už možná budete cítit jako opravdový webový analytik. Tato kniha je vhodná pro úplné začátečníky nebo offline markeťáky, kteří se chtějí pustit i do vod onlinu.

Jako bonus můžete využít tento utm builder, díky generátoru UTM parametrů snadno rozpoznáte výkon jednotlivých zdrojů v Google Analytics a vyhodnocování kampaní tak pro vás bude ještě přehlednější.